Napisz: biuro@pcd-polska.pl lub zadzwoń: +48 22 18 00 100 / biuro czynne pn. - pt. w godz. 9 - 17  

O nas

  /   O nas

O firmie

PRZEPROWADZAMY KLIENTA PRZEZ WSZYSTKIE ETAPY ZAKUPU URZECZYWISTNIAMY MARZENIA O WŁASNYM MIESZKANIU I ZAWSZE SKUPIAMY SIĘ NA KONKRETACH.

 

Polskie Centrum Deweloperskie jest jedną z najbardziej doświadczonych na rynku budowlanym i deweloperskim firm w Polsce. Jej wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm i szerokie spektrum możliwości daje klientom satysfakcję i pełne zadowolenie.

Misją firmy jest szybkie, sprawne i jednocześnie elastyczne dostosowywanie się do wszelkich wymagań rynku, z uwzględnieniem ciągłych zmian w jego obszarze, a także przy zachowaniu najwyższych standardów jakości na wszystkich etapach realizacji inwestycji.

Wysokie kompetencje, jak również intuicja pracowników, czy zaangażowanie doświadczonych architektów oraz menedżerów w tym nienaganna organizacja pracy są gwarancją zadowolenia naszych Klientów.

Polskie Centrum Deweloperskie od 20 lat zajmuje się sprzedażą nieruchomości na rynku pierwotnym. Nieoceniona jest współpraca Spółki z najlepszymi deweloperami w kraju, a portfolio domów i mieszkań, które oferujemy naszym klientom jest obszerne. Poza bazą szeroko wyselekcjonowanego asortymentu proponujemy Państwu pomoc najlepszych i najbardziej kompetentnych specjalistów tego sektora. Poza wysokim standardem świadczonych usług dbamy o to aby każdy klient dostrzegł różnice w proponowanych inwestycjach i dokonał właściwego wyboru przy zakupie wymarzonego mieszkania.

Nasza Firma skróci Twój czas przy wyborze lokalu do minimum. Polskie Centrum Deweloperskie to jakość, pewność, profesjonalizm i zadowolenie.

Siedziba

Polskie Centrum Deweloperskie Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Chełmska 21 / bud. 4A lokal 505 p.V
00-724 Warszawa

T: +48 22 18 00 100 / biuro czynne pn. - pt. w godz. 9 - 17
E: biuro@pcd-polska.pl

Kontakt z nami

Zadzwoń:
+48 22 18 00 100 / biuro czynne pn. - pt. w godz. 9 - 17
Napisz do nas: biuro@pcd-polska.pl

Śledź nas na

Copyright © 2017 Polskie Centrum Deweloperskie Sp. z o.o. Sp. k.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie Set Up System
   

Informujemy, że niniejsza strona korzysta z plików cookies. Jest to niezbędne do poprawnego jej działania. Korzystanie z niej jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie plików cookies.