Napisz: biuro@pcd-polska.pl lub zadzwoń: +48 22 18 00 100 / biuro czynne pn. - pt. w godz. 9 - 17  

services

  /   services

Jeżeli potrzebują Państwo fachowego wsparcia merytorycznego w zakresie nabycia nieruchomości zapraszamy do Polskiego Centrum Deweloperskiego. Nasi doświadczeni doradcy pomogą w wyborze odpowiedniego mieszkania zgodnie z Państwa oczekiwaniami, jak również w zakresie Państwa możliwości finansowych. Zajmujemy się sprzedażą nieruchomości na rynku pierwotnym.

Centrum Deweloperskie oferuje usługi kompleksowej sprzedaży nieruchomości w oparciu o współpracę ze starannie dobranymi i najlepszymi Deweloperami działającymi aktualnie na terenie Warszawy i całego kraju, a portfolio domów i mieszkań, które oferujemy  jest bardzo obszerne.

   1  4  73

Posiadając wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej i deweloperskiej nasza kadra pracownicza wypracowała standardy, pozwalające nam świadczyć usługi na najwyższym, niedostępnym dla konkurencji poziomie.

Życzliwość, profesjonalizm i rzetelność pracowników PCD, a także etyka w rekomendowaniu wybranych inwestycji ułatwia naszym Klientom dokonanie właściwego wyboru mieszkania, lokalu handlowego lub domu oraz sfinalizowania zakupu w oparciu o najdogodniejszą, proponowaną przez naszych doradców finansowych formę kredytowania. Czas przy wyborze mieszkania skracamy do minimum, przeprowadzając klienta przez wszystkie etapy zakupu. Skupiając się wyłącznie na konkretach urzeczywistniamy marzenia o własnym mieszkaniu, a z tytułu świadczonych przez nas usług nie ponosicie Państwo żadnych kosztów.

Z pełnym przekonaniem o naszych możliwościach sprostania Państwa oczekiwaniom,

Zapraszamy do współpracy

Headquarters

Polskie Centrum Deweloperskie Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Chełmska 21 / bud. 4A lokal 505 p.V
00-724 Warszawa

T: +48 22 18 00 100 / biuro czynne pn. - pt. w godz. 9 - 17
E: biuro@pcd-polska.pl

Contact with us

Zadzwoń:
+48 22 18 00 100 / biuro czynne pn. - pt. w godz. 9 - 17
Napisz do nas: biuro@pcd-polska.pl

Follow us on

Copyright © 2017 Polskie Centrum Deweloperskie Sp. z o.o. Sp. k.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie Set Up System