Napisz: biuro@pcd-polska.pl lub zadzwoń: +48 22 18 00 100 / biuro czynne pn. - pt. w godz. 9 - 17  

Aktualności

  /   Aktualności

Oferta dostosowana do Twoich potrzeb

 Publikacja: 10 listopada 2017 roku

Nasza oferta rozszerzyła się o nowe możliwości dane klientom. Kupując mieszkanie z pierwszej ręki  istnieje możliwość dostosowania go do indywidualnych potrzeb nabywcy. Dotyczy to zmian w projekcie, zmian instalacji na jego wczesnym etapie. Pozwala to na komfort urządzania mieszkania według własnego gustu i potrzeb.

Nasze mieszkania charakteryzują się bardzo ciekawymi rozwiązaniami. Duże przeszklenia, niestandardowe kształty okien, wygodne i funkcjonalne balkony oraz tarasy wyróżniają mieszkania oferowane przez PCD na tle innych deweloperów.

Większość osiedli ma zaprojektowane hale garażowe i windy, jak również pomieszczenia do przechowywania rowerów, czy wózków. Bardzo praktyczne stały się też w ostatnich czasach lokale usługowo-handlowe usytuowane na parterze budynku. Daje to komfort zrobienia zakupów bez oddalania się od miejsca zamieszkania.

Nasi pracownicy tworzą zgrany i profesjonalny zespół, który zawsze stara się spełniać wszelkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Ciągła aktualizacja wiedzy potrzebnej do odpowiedniego wsparcia nabywców podczas dokonywania wyboru przy zakupie lokalu jest nieoceniona,  a nasi klienci zawsze odchodzą usatysfakcjonowani.

Siedziba

Polskie Centrum Deweloperskie Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Chełmska 21 / bud. 4A lokal 505 p.V
00-724 Warszawa

T: +48 22 18 00 100 / biuro czynne pn. - pt. w godz. 9 - 17
E: biuro@pcd-polska.pl

Kontakt z nami

Zadzwoń:
+48 22 18 00 100 / biuro czynne pn. - pt. w godz. 9 - 17
Napisz do nas: biuro@pcd-polska.pl

Śledź nas na

Copyright © 2017 Polskie Centrum Deweloperskie Sp. z o.o. Sp. k.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie Set Up System
   

Informujemy, że niniejsza strona korzysta z plików cookies. Jest to niezbędne do poprawnego jej działania. Korzystanie z niej jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie plików cookies.