Napisz: biuro@pcd-polska.pl lub zadzwoń: +48 22 18 00 100 / biuro czynne pn. - pt. w godz. 9 - 17  

Aktualności

  /   Aktualności

Nowa Oferta Milanówek

 Publikacja: 11 stycznia 2018 roku

Milanówek – niezwykłe miasto tuż pod Warszawą, zielone i urokliwe. Z Milanówka do centrum Stolicy można dojechać w zaledwie pół godziny.  Po powrocie czeka na nas spokój, odpoczynek i harmonia wśród wszechobecnej zieleni.

W ten zielony trend wpisuje się znakomicie nowe osiedle Eco Milan przy ul. Warszawskiej (w sąsiedztwie Jedwabiu Polskiego), pierwsza taka ekologiczna inwestycja w Milanówku, o bardzo wysokim standardzie, przewyższającym konkurencyjne osiedla w okolicy. Zlokalizowane w cichej, kameralnej części miasta, jednak bardzo blisko centrum. Zaledwie kilka minut pieszo do dworca PKP, skąd Warszawską Koleją Dojazdową można w ciągu 20 minut dotrzeć do Warszawy. Z Eco Milan jest też dogodny wyjazd na autostradę A2, co umożliwia szybkie wydostanie się z miasta, czy do ścisłego centrum Milanówka, w którym zlokalizowane są sklepy, urzędy  i restauracje. W sąsiedztwie osiedla znajduje się przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, boiska piłkarskie „Orlik”, kąpielisko miejskie oraz Centrum Spa „Hermes 90”.

W skład osiedla wejdą cztery budynki wielorodzinne z garażami podziemnymi, wjazdem na teren oraz infrastrukturą. Łącznie 188 wygodnych mieszkań o powierzchni od 44 do 93 m2. Część mieszkań posiadać będzie przestronne balkony bądź tarasy o powierzchni nawet 45m2 oraz duże panoramiczne okna zapewniające optymalny dostęp światła dziennego. Dla wygody każdego z mieszkańców w każdej klatce schodowej znajdować się będą obszerne, 8-osobowe windy.

Inwestycja będzie ogrodzona i wyposażona w szlaban sterowany pilotem. Na terenie osiedla znajdzie się również bezpieczny plac zabaw przeznaczony dla najmłodszych mieszkańców. Układ przestrzenny osiedla, mimo swoich rozmiarów, zapewni mieszkańcom dużo swobody oraz intymności.

Ekologia – to słowo, na które kładziemy duży nacisk. Dlatego zastosujemy innowacyjne ekologiczne rozwiązania energetyczne. Zasilanie klatek schodowych z paneli fotowoltaicznych na dachu oraz zastosowanie ogrzewania na podczerwień na powierzchniach wspólnych zamiast tradycyjnych grzejników nie tylko wpłyną pozytywnie na środowisko, ale również na oszczędności mieszkańców.

Gwarantem wysokiej jakości inwestycji jest inwestor – spółka Nordic Milan Sp. z o.o. wchodząca w skład Grupy Kapitałowej Nordic Development. To uznany na rynku developer przenoszący z powodzeniem na polski rynek mieszkaniowy skandynawskie wzorce. W swoich osiągnięciach spółka Nordic Development ma ponad 700 mieszkań i lokali, a ich wizytówką jest nowy symbol architektoniczny Bydgoszczy – wysokościowiec Nordic Haven.

Szczegóły na www.polskiecentrumdeweloperskie.pl

Siedziba

Polskie Centrum Deweloperskie Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Chełmska 21 / bud. 4A lokal 505 p.V
00-724 Warszawa

T: +48 22 18 00 100 / biuro czynne pn. - pt. w godz. 9 - 17
E: biuro@pcd-polska.pl

Kontakt z nami

Zadzwoń:
+48 22 18 00 100 / biuro czynne pn. - pt. w godz. 9 - 17
Napisz do nas: biuro@pcd-polska.pl

Śledź nas na

Copyright © 2017 Polskie Centrum Deweloperskie Sp. z o.o. Sp. k.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie Set Up System
   

Informujemy, że niniejsza strona korzysta z plików cookies. Jest to niezbędne do poprawnego jej działania. Korzystanie z niej jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie plików cookies.